Ömer Polat Diş Kliniği

img

Bizimle Bir Ömür Boyu Gülümseyin!

Diş Hekimliğinde Uzmanlık

ömer polat diş klinik

Ömer Polat Diş Kliniği

Diş kliniğimiz, Ortodonti Uzmanı Ömer Polat tarafından kurulmuştur. İstanbul’da yer alan kliniğimiz, ortodonti, estetik diş hekimliği ve diş tedavisi alanlarında uzman hekimleriyle hastalarına kaliteli diş tedavileri sunmaktadır. Amacımız hastalarımızın ağız ve diş sağlığı bilincini geliştirerek, modern tedavi yöntemleri ve kişiye özel metotlarla etik ve güvenilir hizmet sunmaktır. Vizyonumuz, her daim hizmet kalitemizi geliştirerek, yenilikçi ve uluslararası standartlarda bir diş kliniği olmaktır.

Tedavi Yaklaşımımız

Gülüşünüzün tamamlayıcısı olan dişleriniz sizin için değerli olduğu kadar bizim için de değerlidir. Bu nedenle yaptığımız tüm diş tedavileri ve ortodontik uygulamalar uluslararası standartlarda, güvenilir ve kesin çözüm garantilidir. Geniş ve konforlu polikliniğimizde en güncel teknolojik ekipmanlar ve tedavi yaklaşımları uygulanmaktadır. Ortodonti, Estetik Diş Hekimliği, Diş Tedavisi uygulamalarında hastamızın durumu, ihtiyaçları ve beklentileri göz önüne alınmaktadır.

ömer polat diş kliniği

Kliniğimiz

Uluslararası diş kliniği standartlarına uygun olarak hazırlanan Ömer Polat Diş Kliniğimiz, yüksek hijyen ve konfor şartlarının yanında en yeni teknolojik tedavi ekipmanlarına sahiptir. Hastalarımızın güncel yöntemlerle ve güvenilir bir ortamda tedavi görmeleri sağlanmaktadır.

RANDEVU AL
ömer polat

Diş Hekimlerimiz

Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden mezun olmuş, alanında yıllardır başarılı tedaviler gerçekleştiren, kendini ve tedavi yöntemlerini sürekli geliştiren hekimlerimizle her hastamız için ayrı tedavi yöntemleri belirleyerek kişiye özel uygulama rahatlığı sunmaktayız.

DİŞ HEKİMLERİMİZİ İNCELEYİN

ÖMER POLAT DİŞ KLİNİĞİ

ömer polat kliniği

Ortodonti

Sağlıklı ağız, diş ve çene yapıları için profesyonel ve uzman ortodonti tedavileri.

ORTODONTİ TEDAVİSİ

diş tedavi merkezi

Estetik Diş Hekimliği

Hastalarımıza yeni bir gülüş ve görünüm kazandıran estetik diş uygulamaları.

ESTETİK DİŞ HEKİMLİĞİ

diş kliniği

Diş Tedavisi

Kaybedilen ağız sağlığını yeniden kazandıran acısız ve ağrısız diş tedavileri.

DİŞ TEDAVİSİ

Mutlu Hasta Mutlu Hekim!

Online Randevu Talepleriniz İçin Bize Ulaşın.