Diş Hekimlerimiz

Uzm. Dr. Ömer Polat
Ortodonti Uzmanı
 • Uzmanlık Alanı
  Ortodonti, Estetik Diş Hekimliği, Diş Tedavisi
 • Katıldığı Konferanslar
  • Türk Ortodonti Derneği Konferansı
  • Balkan Stomatological Society
  • European Society Congress
 • Mezun Olduğu Üniversite
  İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Gülüşünüzün tamamlayıcısı olan dişleriniz sizin için değerli olduğu kadar bizim için de değerlidir. Bu nedenle yaptığımız tüm diş tedavileri ve ortodontik uygulamalar uluslararası standartlarda, güvenilir ve kesin çözüm garantilidir. Geniş ve konforlu polikliniğimizde en güncel teknolojik ekipmanlar ve tedavi yaklaşımları uygulanmaktadır.

ömer polat diş kliniği doktorlar
ömer polat diş kliniği doktorları

Tıbbi gereksinimler dahilinde her hastamıza özel olarak planladığımız Ortodonti, Estetik Diş Hekimliği, Diş Tedavisi uygulamalarında hastamızın durumu, ihtiyaçları ve beklentileri göz önüne alınmaktadır. Teşhis ve planlama aşamasındaki başarımız bizleri hedefimize en kısa sürede ve en iyi sonucu alacak şekilde ulaştırır. Önemli olan hastalarımızın beklentilerini karşılamak ve onlara sağlıklı bir hayat sunmaktır. Alanında uzman diş hekimlerimiz, sağlığınızı koruyacak önlemleri ve tedavileri başarıyla yapmaktadır.

Diş Hekimliği alanının farklı dallarında uzmanlaşan doktorlarımız ile her hastamız için ayrı tedavi yöntemleri belirleyerek kişiye özel uygulama rahatlığı sunmaktayız. Diş hekimi korkularınızı yenmek için profesyonelliğin yanında kendinizi evinizde gibi hissetmenizi sağlamakta, samimi ve ilgili tedavi yaklaşımlarımızla hizmet vermekteyiz.

Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden mezun olmuş, alanında yıllardır başarılı tedaviler gerçekleştiren, kendini ve tedavi yöntemlerini sürekli geliştiren hekimlerimizle sizleri de ailemizin bir parçası olmaya davet etmekteyiz.

Ortodonti
100%
Estetik Diş Hekimliği
100%
Diş Tedavisi
100%

Hastalarımıza en iyi tedavi sonuçlarını sunmak için gelişmiş tedavi yöntemlerinden yararlanırız. Hastanın probleminin ve taleplerinin net olarak anlaşılmasından sonra analiz aşamalarıyla kişiye özel tedavi planı oluştururuz. Modeller, fotoğraflar, panoramik ve sefalometrik röntgenler ile 3D dental tomografi, CAD CAM gibi teknolojilerimizi kullanırız.

Uygulanacak tedaviyi hastamıza anlatır ve hasta tarafından onaylanmayan hiçbir tedavi yöntemini kullanmamaktayız. Ortodonti, estetik diş hekimliği, çene cerrahisi, periodontoloji gibi branşlarımız gerektiğinde ortaklaşa çalışarak hastanın problemini tekrar etmemek üzere sonuçlandırmaktadır.

Aklınıza Takılan Bir Soru Mu Var? Doktorlarımıza Sorabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Uzman Hekimler, Profesyonel Yaklaşımlar

Her biri alanında uzman hekimlerimizle ortodontik, estetik tedavilerin yanında implant, kanal, dolgu, diş eti hastalıkları ve protez gibi diş hekimliği tedavi alanlarında da profesyonel destek sunmaktayız. Konforlu ve hijyenik kliniğimiz, modern tedavi yöntemlerimiz ve samimiyetimizle İstanbul’da en iyi diş tedavisi hizmetlerini vermeyi ve %100 hasta memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktayız. Gelin, siz de ailemizin bir parçası olun…

Neden Biz?

 • Uluslararası Tedavi Standartları
 • Doğru Teşhis Doğru Yöntem
 • Konforlu Klinik
 • En İyi Tedavi Sonucu
 • Tedavi Sonrası Destek
img
Dişlerinizi mi kaybediyorsunuz?

Diş kırıkları ve kayıplarında, sağlıksız ve güçsüz dişlerde vakit kaybetmeden diş hekiminize görünmeli, tedaviye başlamalı ve dişlerinizi korumalısınız.

img
Çözüme mi ihtiyacınız var?

Diş ve ağız sağlığı problemlerinizi hemen teşhis edecek ve çözüme kavuşturacak, uzman müdahalelerle güveninizi kazanacak doktorunuzu bulun.

Bizimle dişleriniz her zaman güvende. İstediğiniz zaman yanınızdayız!

Diş ve diş eti problemleri, ortodonti ihtiyaçlarınız, ağız sağlığı önerileri ve aklınıza takılan tüm sorular için doktorlarımızla iletişim kurabilirsiniz.

img

Ömer Polat Diş Kliniği

Mutlu Hasta Mutlu Hekim

null

Modern Tedaviler

Güncel teknolojik tedavi yöntemleri ve yaklaşımları.

null

Doğru Teşhis

Hastanın problemlerinin tam olarak tespit edilmesi.

null

Doğru Yöntem

En iyi sonucu verecek hastaya uygun tedavi yöntemleri.

null

Mükemmel Sonuç

Doğallığı yakalayan, memnuniyet yaratan tedavi sonuçları.

null

Uzmanlık

Her biri alanında uzman hekimlerle güvenilir uygulamalar.

null

Samimiyet

Hastamızı ailemizin bir parçası yapacak tedavi yaklaşımımız.

null

Güven

Yılların deneyimi ve başarısıyla güvenilir tedavilerimiz.

null

Kişiye Özel Tedavi

Her hasta için ayrı olarak şekillendirilen tedavi uygulaması.